Salon Mavi Alyans - Ataşehir Düğün Salonu
İsim :Salon Mavi Alyans
Yeri :Ataşehir
Tel1 :0 539 742 63 43
Gsm :0 539 742 63 43
Email :salonmavialyans@gmail.com
Web :www.salonmavialyans.com
Kapasite :650 kişi
Adres :İnönü Mah. Kayışdağı Cad. Arı İş Merkezi No:186/B Ataşehir/İstanbul (İETT GARAJ KARŞISI)
@salon.isim   @salon.isim   @salon.isim   @salon.isim   @salon.isim   @salon.isim   @salon.isim   @salon.isim

Salon Mavi Alyans Hakkında

Düğün, Nişan, Kına Gecesi, Sünnet, Toplantı Davet , Balo , Dini Sohbetli Programlar yemekli, yemeksiz seçenekleriyle bir çok kişinin tercihi olan Salonu, lüx bir mekanın yanında güler yüzlü personeliyle de size en iyi hizmeti sunmaktadır. Salonumuz merkezi bir noktada olup, misafirlerimizingüzel vakit geçirmeleri için kendi araçlarıyla rahat bir şekilde ulaştırılmalarını sağlamaktadır. Unutamayacağınız bir gün geçirmek istiyorsanız, sizi lüx salonumuzda en iyi şekilde ağırlamak ve bu güzel günü sonsuza dek unutmamanızısağlamak isteriz. Salonu, evlenecek çiftlerin hayatlarındaki en güzel günlerini, rüya gibi geçirmelerini sağlamak için 650 kişilik salonu veprofesyonel kadrosu ile hizmet veriyor. Salonumuz lüks ve hayalinize uygun 650 kişilik kapasitesiyle, size hayatınızın en güzel zamanını en iyi şekilde geçirme imkanı sunmaktadır.Düğün, Nişan, Kına Gecesi Sünnet, Toplantı, Davet Balo , Dini Sohbetli Programlar yemekli, yemeksiz seçenekleriyle bir çok kişinin tercihi olan Salon Mavi Alyans düğünsalonu size lüx mekan ın yanında güler yüzlü tecrubeli kadrosu ile en iyi hizmeti sunmaktadır. Amacımız siz değerli müşterimizi kalitelisalonumuzda verdiğimiz hizmetle memnun etmektir… Sorunsuz kaliteli tecrubeli kadromuzla unutamayacağınız bir gün geçirmek İstiyorsanız.

 


ULAŞIM KOLAYLIĞI: Salonumuz ataşehir kayışdağı caddesinde münübüs yolu üzerinde İETT garaj karşısında merkezi yerdedir. Kadıköy (otobüsler 319 14ks 19s 19 15çk 14s 19 k 19vkadıköy ferhatpaşa münübüsü siyah şapkalı Bostancı 19d 19sb dudullu bostancı münübüzleri üsküdar 19v 19s 19 k ümraniye 19d sarıgazi 19s 19sb sultanbeyli 14ks 14s 14sb )

 

FARKLILIĞIMIZ:Salonumuzun yeni yüzüyle sizlerin hizmetinizdedir.Tecrübeli kadromuz ile kaliteli hizmet vermek için işimizi profesyonel yapmak ve severek yapıyoruz.

 

DONANIM: Salonumuz 650 kişi kapasiteli olmakla beraber, tecrübeli bir o kadar da sizleri bu mutlu gününüzde daha çok eğlendirmek için profesyonel orkestıramızla sizlere hizmet vermekten şeref duyarız.

 

İLETİŞİM: İnönü Mah. Kayışdağı Cad. Arı İş Merkezi No:186/B Ataşehir/İSTANBUL (İETT GARAJ KARŞISI)